فدراسیون ووشو جمهوری اسلامی ایران

خانه /   اخبار /   تمجید وب‌سایت رسمی انجمن بین‌المللی کوراش از بریمانلو
تمجید وب‌سایت رسمی انجمن بین‌المللی کوراش از بریمانلو
تمجید وب‌سایت رسمی انجمن بین‌المللی کوراش از بریمانلو
تمجید وب‌سایت رسمی انجمن بین‌المللی کوراش از بریمانلو
۱۴۰۱/۰۹/۰۲  |   ۱۰:۳۵:۰۵

وب‌سایت رسمی انجمن بین‌المللی کوراش طی گزارشی در مورد تیم ملی ایران نشست و از محمد محمدی بریمانلو تمجید کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ووشو، وب‌سایت رسمی انجمن بین‌المللی کوراش در گزارشی ضمن اشاره به برگزاری مسابقات قهرمانی جهان، از محمد محمدی بریمانلو تمجید کرد.

این وب‌سایت نوشت: تا چند روز دیگر، شهر پونا هند میزبان مهمترین رویداد سال خواهد بود.مشهورترین ورزشکاران از حدود ۷۰ کشور جهان برای پیروزی در تشک به رقابت می‌پردازند.

بازدید کارکنان رسمی، داوران فدراسیون جهانی، خبرنگاران و نمایندگان رسانه‌ها و همچنین تیم‌های ملی این روزها به پونا ادامه دارد.

تیم ملی ایران که یکی از بهترین نتایج تاریخ مسابقات جهانی کوراش را کسب کرده است، این بار نیز برنامه‌های بلندپروازانه‌ای برای قهرمانی جهان دارد. پیش‌بینی می شود تیم ملی ایران در ترکیب کامل متشکل از تیم‌های زنان و مردان حضور داشته باشد.

ورزشکار سرشناس محمد محمدی بریمانلو شانس خود را در تشک پونه امتحان خواهد کرد. محمد باریمانلو برای ورزش دوستان کاملا شناخته شده است. او در کوراش و جودو دستاوردهای زیادی داشته است. سال ۲۰۱۸ سال بسیار موفقی برای محمد بود. در همان سال در مسابقات جهانی جودو در آذربایجان مقام سوم و همچنین برنز بازی‌های تابستانی آسیایی اندونزی را به دست آورد. از سال ۲۰۱۸ او خود را به کوراش متعهد کرده و فقط به ورزش زیبای کوراش مشغول است.

انتهای پیام/