برگزاری نخستین دوره سمپوزیوم بین‌المللی استارتاپ‌ها و نوآوری‌های ورزشی/ صديقى: با کمک نوآورى و استارت آپ‌ها می‌توانیم در مسیر پیشرفت حرکت کنیم
برگزاری نخستین دوره سمپوزیوم بین‌المللی استارتاپ‌ها و نوآوری‌های ورزشی/ صدیقى: با کمک نوآورى و استارت آپ‌ها می‌توانیم در مسیر پیشرفت حرکت کنیم
۱۴۰۰/۱۰/۲۳  |   ۱۵:۵۷:۰۳

رئیس فدراسیون ووشو گفت: با استفاده از فضایی كه فناورى و استارتاپ‌ها ایجاد می‌کنند، می‌توانیم باعث پیشرفت ووشو شویم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ووشو، نخستین دوره سمپوزیوم بین‌المللی استارتاپ‌ها و نوآوری‌های ورزشی به همت فدراسیون ووشو و با همکاری پژوهشگاه تربیت بدنی و ورزش، امروز (پنج‌شنبه ۲۳ دی‎ماه) در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

در این سمپوزیوم امیر صدیقی رئیس فدراسیون ووشو، علی دست‌باز رئیس مرکز مشارکت‌ها، سرمایه‌گذاری و اقتصاد وزارت ورزش، ملی‌پوشان ووشو بانوان، اساتید و اعضاى هیات علمى دانشگاه هاى كشور، دانشجویان، مدعوین و سخنرانان مختلف ملى و بین المللى حضور داشتند.

صدیقی رئیس فدراسیون گفت: ما اولین فدراسیونی هستیم که وارد حوزه استارتاپ‌ها می‌شویم. می‌دانیم که جهان امروز، جهان نوآورى و استارتاپ‌هاست و اعتقاد داریم که لازم است فدراسیون‌های ورزشی به ویژه فدراسیون ووشو وارد این حوزه نوآورانه ورزشی شوند.

وی ادامه داد: می‌توانیم با استفاده از فضایی که این نوآوری‌ها دارند، باعث شویم که ووشو روز به روز پیشرفت کند و گام به گام جلو برود.

انتهای پیام/