شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1398/12/04
مراسم توديع دکتر علي نژاد و معارفه عليرضا خسروي برگزار شد
مراسم توديع دکتر مهدي علي نژاد رئيس پيشين فدراسيون ووشو و معارفه عليرضا خسروي سرپرست فدراسيون ووشو امروز در آکادمي ووشو برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ علي نژاد که 13 سال رياست فدراسيون ووشو را عهده دار بود پس از انتصاب بعنوان معاون قهرماني وزارت ورزش از رياست فدراسيون استعفا داد.

در مراسم امروز، عبدالحميد احمدي، محمدشروين اسبقيان، ايرج رحماني، علي دادگر رئيس فدراسيون تيراندازي، يوسف بهتري رئيس فدراسيون رزمي و جمع کثيري از مسوولان، قهرمانان و مربيان ووشوي کشور حضور داشتند.
در اين مراسم احمدي با اشاره به اينکه نيازي به توضيح عملکرد علي نژاد در فدراسيون نيست چراکه بازدهي، آرامش، موفقيت و اتحاد خانواده نشانگر برنامه ريزي و مديريت خوب در اين فدراسيون است.
در ادامه علي نژاد به عملکرد فدراسيون در اين 13 سال پرداخت و گفت: فکر ميکنم يک بررسي لازم است تا ببينيم چگونه ووشو از 2 اتاق کوچک در خيابان ورزنده صاحب آکادمي و در نهايت قهرمان مطلق جهان شد.
وي افزود: قهرمان شديم اما با خون جگر خوردن و يک گروه بزرگ براي منافع ووشو تلاش کرد. رفتن از ووشو که مثل فرزندم است خيلي دشوار است. از ووشو جدا نمي شوم و مسووليت جهاني و آسيايي دارم و در وزارت ورزش هم به اين فدراسيون همچون ديگر فدراسيون ها نگاه خواهم کرد.
وي اظهار داشت: از خانواده ووشو مي خواهم همچنان متحد بوده و اين رشته را در مسير موفقيت نگه دارند.
سپس عليرضا خسروي سرپرست فدراسيون نيز با قدرداني از حاضرين در جلسه گفت: ماموريتي به من واگذار شده که اميدوارم سربلند بيرون بيايم. زماني آرزو مي کرديم ووشو فدراسيون باشد و اکنون از موفقيت ترين فدراسيون هاست و به واقعيت تبديل شدن روياها را مديون مديريت علي نژاد هستيم.
وي افزود: از همکارانم در فدراسيون ميخواهم تا کمک کنند تا بتوانيم شرايط را براي برگزاري يک انتخابات سالم فراهم کنيم.