شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1399/05/05
مجيري: با رعايت کامل پروتکل‌هاي بهداشتي تمريناتم را پيگيري مي‎کنم
قهرمان ووشوي جهان گفت: در زمان شيوع ويروس کرونا سعي کردم با رعايت کامل پروتکل‌هاي بهداشتي تمريناتم را ادامه بدهم.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو، محمدعلي مجيري دارنده مدال طلاي مسابقات قهرماني جهان درباره آخرين شرايط تمريناتش، اظهار داشت: با وجود آنکه چند ماه از شيوع ويروس کرونا مي گذرد، اما من هرگز تمريناتم را قطع نکرده‌ام و تا جايي که شرايطش فراهم بوده، برنامه‌هايم را پيش بردم. تنها مشکلي که وجود دارد، موضوع تعطيلي مسابقات و اردوهاست که به دليل شيوع کرونا با اين وضعيت مواجه شده‌ايم. اميدوارم هرچه زودتر شرايط عادي شود تا بتوانيم به اردو بازگرديم و مسابقه بدهيم.

وي افزود: من در طول هفته‌ها و ماه‌هاي اخير تمريناتم را در يک باشگاه خصوصي پشت سر گذاشته‌ و سعي کردم با رعايت کامل پروتکل‌هاي بهداشتي، با مشکلي مواجه نشوم. خدا را شکر تا الان همه چيز خوب بوده است و مشکلي ندارم و توانسته‌ام برنامه‌هاي مربوط به بدنسازي و اجراي فرم‌ها را پيگيري کنم.

قهرمان ووشوي جهان گفت: امير صديقي، رئيس فدراسيون ووشو چندي پيش با من تماس گرفت و جوياي احوال و همچنين شرايط و تمريناتم شد. او با اين کار نشان داد که به فکر ورزشکاران است. تماس صديقي مرا به ياد مديريت مهدي علي‌نژاد، رئيس سابق فدراسيون انداخت. اين کار باعث ايجاد انگيزه زيادي در من شد؛ چرا که به عنوان يک ورزشکار چنين اقدماتي باعث بالا رفتن انگيزه ام مي‎شود. اميدوارم صديقي نيز مسير مديريت علي‌نژاد را در پيش بگيرد و همگي بتوانيم در کنار هم پرچم ايران را بازهم به اهتزاز دربياوريم.

مجيري درخصوص ارتباط با کادر فني تيم ملي عنوان کرد: خوشبختانه ارتباط خوبي با مربيان تيم‎هاي ملي دارم و از آنها برنامه‌هاي لازم تمريني و تغذيه‎اي را مي گيرم. اميدوارم کرونا هرچه زودتر از بين برود تا بتوانيم زير نظر کادر فني و در اردوها، کنار يکديگر باشيم و براي درخشش در مسابقات آينده به تمرين بپردازيم.

انتهاي پيام/