شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1399/05/06
سايه‌افکن: بايد خودمان را با رويکرد مجازي که مدنظر فدراسيون است، وفق بدهيم
رئيس هيئت ووشو استان البرز از تلاش براي وفق پيدا کردن با رويکرد مدنظر فدراسيون يعني رويکرد مجازي براي پيشرفت ووشو در اين استان خبر داد.به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو، اسماعيل سايه‌افکن رئيس هيئت ووشو استان البرز درباره شرايط اين هيئت پس از شيوع ويروس کرونا، اظهار داشت: در تلاش هستيم تا خودمان را براساس رويکردهاي جديد فدراسيون که همان آموزش از طريق فضاي مجازي و به صورت آنلاين است، هماهنگ کنيم. انجام اين کار سخت است، اما بايد طبق آن جلو برويم؛ زيرا فعلاً با اين ويروس منحوس درگيرهستيم و بر همين اساس بايد خودمان را با رويکرد جديد فدراسيون وفق بدهيم تا با مشکلي مواجه نشويم.

وي افزود: ما طي هفته‌هاي گذشته مسابقات تالو را به صورت آنلاين در استان البرز برگزار کرديم که خوشبختانه استقبال خوبي از سوي ورزشکاران صورت گرفت.

رئيس هيئت ووشو البرز عنوان کرد: براي برگزاري دوره‌هاي آموزشي به صورت آنلاين بايد طي يک برنامه‌ريزي مشخص از مربيان بخواهيم که آنها با شاگردانشان ارتباط مجازي برقرار کنند. در واقع بايد اين رويکرد را در صحبت با مربيان و همچنين سبک‌هاي مختلف گسترش بدهيم. به هر حال برنامه‌ريزي هيئت براساس آموزش مجازي خواهد بود.

سايه‌افکن گفت: متاسفانه ورزش و باشگاه‎هاي ورزشي آسيب زيادي از کرونا ديده‌اند. ما شاهد آن هستيم که اماکن ديگر مانند رستوران‌ها، فروشگاه‌ها و ... باز هستند، اما تعطيلي فقط براي باشگاه‌ها بوده است. نمي‌دانم چرا نوبت به باشگاه‌ها که مي‌رسند، شرايط خطرناک مي‌شود. متاسفانه مردم با باشگاه‌ها ارتباط قهري پيدا کرده‌اند و اين براي ورزش و اين اماکن اتفاق خوبي نيست.

انتهاي پيام/