شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1399/05/07
موحدنيا: بررسي عملکرد هيئت‌ها يک فرصت مغتنم است
رئيس هيئت ووشو زنجان گفت: در جلسه‌ اي که با رئيس فدراسيون داشتم، حمايت جدي او را ديدم و به آينده اميدوار شدم.به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو، رامين موحدنيا درباره شرايط هيئت ووشو زنجان گفت: اوضاع سختي داريم، اما بايد تلاش کنيم که شرايط بهتري را براي ووشوي استان زنجان ايجاد کنيم. امير صديقي، رئيس فدراسيون استراتژي خود مبني بر استفاده از فضاي مجازي و آموزش آنلاين را به ما اعلام کرد و بايد از اين شيوه براي پيشرفت ووشو در دوران شيوع کرونا استفاده کنيم.

وي افزود: پس از شيوع کرونا، در زنجان دچار مشکلات زيادي شديم. در اين استان سالن‌هاي متعددي براي ووشو وجود دارد که چند سالن در اختيار هيئت است. در اين سالن‌ها تعدادي نيز مشغول به کار هستند که حقوق مي‌گيرند و حالا در روزهايي که سالن‌ها تعطيل شده، از اين بابت بسيار متضرر شده‌ايم. پايگاهي براي ووشو در استان زنجان داريم که پيش از کرونا، هر روز 200 نفر در آنجا تمرين مي‌کردند، اما حالا تعطيل شده است.

رئيس هيئت ووشو زنجان ادامه داد: کارهاي بزرگي در ووشو انجام شده، اما حالا و با توجه به تغييراتي که پس از شيوه کرونا به وجود آمده، استراتژي‌هاي جديدي را از سوي رئيس فدراسيون دريافت کرديم. خوشبختانه در جلسه‌اي که با صديقي داشتم، حمايت جدي او را ديدم و به آينده اميدوار شدم. او به ما اعلام کرد که زنجان بايد همچنان يکي از قطب‌هاي ووشوي کشور باشد.

موحدنيا تاکيد کرد: اين پيشنهاد را ارائه کردم که زنجان از سال آينده بازهم ميزبان تيم‌هاي ملي باشد که مورد استقبال رئيس فدراسيون واقع شد. صديقي همچنين ابراز اميدواري کرد که زنجان در آموزش آنلاين و مجازي نيز پيش‌رو باشد.

وي گفت: بررسي عملکرد هيئت‌ها يک فرصت مغتنم است. بررسي نقاط ضعف و قوت هيئت‎ها به صورت سالانه و ادواري يک نقطه قوت براي فدراسيون ووشو است. در اين جلسات فدراسيون ووشو دغدغه و موضوعات هر هيئت رو به طور اختصاصي علاوه بر مجامع فدراسيون و مجامع عمومي استانها از نزديک شنيده و رصد مي‌کند.

رئيس هيئت ووشوي زنجان خاطرنشان کرد: حضور حسين اوجاقي، اسطوره ووشو ايران و جهان در کنار امير صديقي، رئيس محبوب و منتخب فدراسيون ووشو، قطعا اميد بخش روزهاي درخشاني براي اين رشته ورزشي است.

انتهاي پيام/