شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1399/05/08
محمدزاده: بايد به مسيرمان با قدرت بيشتري ادامه بدهيم
رئيس هيئت ووشوي قم گفت: بايد همگي تلاش کنيم تا روند موفقيت‌آميز ووشو و کسب مدال‌هاي رنگارنگ ادامه داشته باشد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو، جواد محمدزاده رئيس هيئت ووشوي قم درباره اقدامات اين هيئت در دوران شيوع ويروس کرونا اظهار داشت: از همان ابتدا تلاش کرديم با برگزاري مسابقات آنلاين و دوره‌هاي مختلف، شرايط خوبي را براي ورزشکاران ايجاد کنيم. برهمين اساس نيز کارگاه آموزشي و همچنين مسابقاتي در ساندا و تالو را برگزار کرديم که خوشبختانه با استقبال خوبي نيز مواجه شد. به‌طوريکه در مسابقات تالو بيش از 100 نفر و در کارگاه آموزشي آنلاين نيز 45 نفر شرکت کردند.

وي افزود: در مسابقه‌اي که فروردين ماه برگزار کرديم، سانداکاران و تالوکاران فيلم‌هاي مربوط به حرکات و فرم‌هاي خود را ارسال کردند و در نهايت با انتخاب اعضاي شوراي فني هيئت، به نفرات برتر حکم و مدال اهدا شد.

رئيس هيئت ووشو قم گفت: خوشبختانه امير صديقي از عملکرد هيئت قم رضايت داشت. زماني که ما هيئت را تحويل گرفتيم، هيچ چيزي نداشت، اما الان خانه ووشو داريم. همچنين در ارزيابي عملکرد هيئت‌هاي استاني 20 پله نيز صعود کرده‌ايم.

محمدزاده گفت: با صحبت‌هايي که صورت گرفت، مقرر شد که بيش از گذشته بر روي برنامه‌هاي مجازي تمرکز داشته باشيم و به روندي که طي ماه‌هاي قبلي نيز داشتيم، با قدرت بيشتري ادامه بدهيم.

وي در پايان با تمجيد از رئيس پيشين فدراسيون عنوان کرد: يکي از دلايل موفقيت ووشو حضور مهدي علي‌نژاد در رأس فدراسيون بود. ما خيلي چيزها از او ياد گرفتيم. حالا بايد همگي تلاش کنيم تا در دوره حضور صديقي به عنوان رئيس فدراسيون نيز روند موفقيت‌آميز ووشو و کسب مدال‌هاي رنگارنگ ادامه داشته باشد.

انتهاي پيام/