شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1399/05/08
با حضور در فدراسيون ووشو، مديرکل مرکز اطلاع‌رساني و روابط عمومي وزارت ورزش با صديقي ديدار کرد
مديرکل مرکز اطلاع‌رساني و روابط عمومي وزارت ورزش و جوانان با امير صديقي رئيس فدراسيون ووشو ديدار کرد.به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو، ظهر امروز (چهارشنبه) «کاوه احمدي»، مديرکل مرکز اطلاع‌رساني و روابط عمومي وزارت ورزش و جوانان ضمن حضور در فدراسيون ووشو با اميرصديقي، رئيس اين فدراسيون ديدار و گفت‎وگو کرد.

 با اشاره به انتخاب «اميرصديقي» به عنوان رئيس فدراسيون ووشو، اظهار داشت: خيلي خوشحال هستيم که فردي آکادميک و علمي که در عرصه بين‌الملل نيز توانايي ويژه‎اي دارد، سکاندار خانواده بزرگ و موفق ووشو شده است. اين انتخاب را صميمانه تبريک مي‎گويم و براي «صديقي» در اين بخش نيز آرزوي موفقيت دارم.

وي ادامه داد: فدراسيون ووشو همواره يکي از بهترين فدراسيون‎هاي ورزشي ايران نيز بوده است و بي‌شک مي‎تواند يک الگو و نمونه موفق براي ساير فدراسيون‎هاي ورزشي کشور نيز باشد. اميدوارم «صديقي» با مديريت مناسب خود نه تنها ادامه دهنده موفقيت‎هاي ووشو باشد، بلکه آن را نيز ارتقا بدهد. شخصا همواره نگاه ويژه‎اي به ووشو داشته‎ام و اعتقاد دارم اين فدراسيون يکي از پيشتازان ورزش کشور است.

در ادامه اين ديدار صميمانه، «اميرصديقي» رئيس فدراسيون ووشو نيز با بيان اينکه از زمان حضور «کاوه احمدي» در راس مرکز اطلاع‌رساني و روابط عمومي وزارت ورزش و جوانان به وضوح شاهد تغيير رويکرد و اقدامات مثبت و روبه‎رشدي هستيم، گفت: قطعا با حضور «احمدي»در اين سمت شاهد اتفاقات بزرگي در مرکز اطلاع‌رساني و روابط عمومي وزارت ورزش و جوانان خواهيم بود؛ چه بسا که چنين امري در حال اتفاق افتادن است.

وي ادامه داد: نوع نگاه و تفکر«احمدي»، ملي است و اين ديدگاه در کنار تعهد و تخصص او، بي شک موجبات خير، برکت و پيشرفت هرچه بيشتر ورزش کشور را در بر خواهد شد.

صديقي يادآور شد: بدون ترديد فدراسيون ووشو با مديريت دکتر«مهدي علي‎نژاد» به موفقيت‎هاي بي‎شمار و بزرگي در ابعاد مختلف به ويژه در زمينه قهرماني دست يافته است؛ اما با تمام اين تفاسير اعتقاد داريم که ووشو بايد ضمن ادامه دادن اين مسير، در توسعه ورزش همگاني و البته مسئوليت اجتماعي گام‎هايي بزرگ به مانند ورزش قهرماني بردارد.


انتهاي پيام/