شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1399/06/14
قهرمان ووشوي جهان: با رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي تمريناتم را پيگيري مي‎کنم
قهرمان ووشوي جهان گفت: سعي مي‎کن با رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي و انجام تمرينات در خانه و فضاي باز، آمادگي‌ام را به طور نسبي حفظ کنم.


به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو، ميلاد عارفي مقام قهرمان ووشوي جهان درباره آخرين وضعيت تمريناتش در ماه‌هاي اخير و پس از شيوع ويروس کرونا اظهار داشت: روزها و هفته‌هاي ابتدايي شرايط خاصي حاکم بود و اطلاعات زيادي نسبت به اين ويروس نداشتم، اما رفته رفته آگاهي‎ام از اين ويروس و چگونگي مواجهه با آن و رعايت مسائل بهداشتي بيشتر شد. در هفته‌هاي نخست شيوع کرونا در قرنطينه خانگي بودم، اما الان سعي مي‌کنم با رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي و انجام تمرينات در خانه و فضاي باز، آمادگي‌ام را به طور نسبي حفظ کنم.

وي ادامه داد: تمريناتي که در خانه داشتم، بيشتر با وسايل مربوط به آمادگي جسماني بود. براي انجام تمرينات هوازي نيز سعي مي‌کنم در فضاهاي باز و خلوت که افراد کمي حضور دارند، تمرين کنم.

قهرمان ووشوي جهان درباره ارتباطش با کادر فني تيم ملي گفت: با حسين اوجاقي، سرمربي تيم ملي صحبت مي‌کنم و او جوياي شرايطم است. اوجاقي يک برنامه تمريني به صورت کلي در اختيارم قرار داده تا از آمادگي دور نشوم. همچنين مسئولان فدراسيون و در رأس آنها امير صديقي رئيس فدراسيون در کنار ملي‌پوشان هستند و از ورزشکاران حمايت‎ مي‎کنند. از اين بابت تشکر مي‌کنم که حواس‌ مسئولان فدراسيون ووشو به ورزشکاران است.

انتهاي پيام/