شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1399/06/17
همکاري فدراسيون ووشو و کارخانه نوآوري در راستاي توسعه همگاني اين رشته ورزشي
رئيس فدراسيون ووشو و مديرعامل کارخانه نوآوري با يکديگر ديدار و گفت‎وگو کردند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو، امير صديقي رئيس فدراسيون ووشو ضمن بازديد از کارخانه نوآوري با مديرعامل اين مجموعه ديدار و گفت‎وگو کرد.

صديقي در حاشيه بازديد از اين کارخانه اظهار داشت: خلاقيت، آموزش و استفاده از فناوري هاي روز نياز امروز ورزش است وي ضمن ابراز خرسندي از ظرفيت کم نظير کارخانه نوآوري آزادي، گفت: ورزش امروز به نوآوري و خلاقيت در بهبود فرآيند کسب و کارهاي مربوطه و آموزش‌هاي تخصصي بيش از هر چيزي نياز دارد.

رئيس فدراسيون ووشو افزود: همکاري فدراسيون ووشو با کارخانه نوآوري و استفاده از ظرفيت‌هاي اين رشته ورزشي در مسير درست؛ مي‌تواند شروع يک حرکت بزرگ جهت پيشرفت و توسعه عمومي و اجتماعي اين رشته باشد.

همچنين دکتر رضا کلانتري‌نژاد، مديرعامل کارخانه نوآوري نيز ضمن ابراز خرسندي از نگاه فدراسيون ووشو به حوزه فناوري، ابراز اميدواري کرد تا بتوان از توانمندي‌هاي جوانان و نخبگان علمي اين رشته ورزشي در حوزه فناوري و تکنولوژي‌هاي روز در جهت بهبود کسب و کارهاي ورزشي بهره برد.

مديرعامل کارخانه نوآوري ضمن استقبال از پيشنهاد فدراسيون ووشو مبني بر همکاري دو مجموعه در راستاي توسعه همگاني ووشو به واسطه حوزه فناوري تکنولوژي‌هاي روز دنيا، براي اين رشته در بعد قهرماني نيز آرزوي موفقيت و تکرار عناوين قهرماني گذشته را داشت.

کارخانه نوآوري آزادي، اولين شعبه پارک فناوري پرديس است که با حمايت معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري و به نحوي مشارکت دولت و بخش خصوصي در محدوده ميدان آزادي تهران تاسيس شده است.

اين کارخانه با وسعت حدود 18500 مترمربع، اولين کارخانه نوآوري کشور و اولين شعبه پارک فناوري پرديس است. خدمات حرفه‌اي کسب ‌وکار و آموزش‌هاي تخصصي، زيرساخت‌هاي فني مطمئن، راهنمايي و مشاوره مربيان مجرب، ارتباط با سرمايه‌گذاران و فرشتگان کسب و کار، تامين سرمايه نقدي مورد نياز و تداوم هم‌افزايي و يادگيري پس از دوره شتابدهي در يک مکان جغرافيايي متمرکز، از جمله کارکردهاي اصلي کارخانه نوآوري آزادي است.

انتهاي پيام/