شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1399/07/13
پيام تبريک توماس باخ به مناسبت سي امين سالگرد تأسيس فدراسيون جهاني ووشو
رئيس کميته بين‌المللي المپيک به مناسبت سي امين سالگرد تأسيس فدراسيون جهاني ووشو پيامي ويديويى خطاب به رييس فدراسيون جهانى ووشو گو ژانگ ون ارسال کرد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو، توماس باخ رئيس کميته بين‌المللي المپيک به مناسبت سي امين سالگرد تأسيس فدراسيون جهاني ووشو، در پيامي ويدئويي اين روز را به همه اعضاي خانواده بزرگ اين رشته تبريک گفت.

در پيام توماس باخ آمده است:

«از اينکه سي‌امين سالگرد تأسيس فدراسيون جهاني ووشو را جشن مي‌گيريم، اين موضوع و دستاورد مهم براي ووشو را از صميم قلب به شما تبريک عرض مي‌کنم.

شما مي‌توانيد به گذشته خود و تمام تلاش‌هايي که براي توسعه ورزش ووشو چه درمقطع کنوني و چه در زمان رياست دوست و همکار خوبم يوزاي چينگ، انجام داديد، با افتخار بنگريد.

شما توانستيد يک رشته سنتى از هنرهاي رزمي چيني را به دنياى مدرن وارد کنيد و اين رشته ورزشي را در سراسر جهان به يک ورزش کاملاً جذاب جهاني تبديل کنيد.

اين رشته و توسعه آن تصادفي نيست و نتيجه تعهد بي دريغ و کار مداوم فدراسيون جهاني ووشو و همه فدراسيون‌هاي عضو است. شما بايد مطمئن باشيد و بدانيد که ادامه توسعه ورزش به روش هاي نوآورانه و ارتقاي آن نقش ويژه‌اي در پيشرفت و سلامت جامعه دارد.

بدين وسيله تشکر و قدرداني ام را از خانواده ووشو در سراسر جهان براي گسترش ارزش‌هاي برتر و دوستي و همبستگي با توجه به ارزش‌هاي المپيک را ارج مي‌نهم. امروز که اين مرحله مهم را جشن مي‌گيريد و به آينده نگاه ويژه‌اي داريد، در زماني است که ووشو به برنامه اصلي بازي‌هاي المپيک جوانان داکار در سال 2026 اضافه شده است و اين نقطه عطف بعدي در اين ورزش خواهد بود.

با روحيه المپيکي براي شما براي حداقل سي سال آينده بهترين آرزوها را دارم.

توماس باخ رئيس کميته بين‌المللي المپيک»

انتهاي پيام/