شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1399/07/27
برگزاري مجمع عمومي و ساليانه هيئت ووشو و تجليل از قهرمانان استان زنجان با حضور اميرصديقي
مجمع عمومي و ساليانه هيئت ووشو استان زنجان با حضور رئيس فدراسيون برگزار شد.


به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو، مجمع عمومي و ساليانه هيئت ووشو استان زنجان به رياست امير صديقي رئيس فدراسيون ووشو و با حضور خليلي مديرکل ورزش و جوانان استان و ساير اعضاي اين مجمع برگزار شد.

در اين مجمع پس از بررسي صورت‌هاي مالي و اتفاقات و برنامه‌هاي گوناگون هيئت طي سال‎هاي 1397 و 1398 ، از پيشکسوتان و قهرمانان ملي در رده‌هاي مختلف سني تجليل به عمل آمد. همچنين در حاشيه برگزاري اين مجمع عمومي و ساليانه، فرش جديد تالوفيلد خانه ووشوي زنجان مورد بهره برداري قرار گرفت.

اميرصديقي رئيس فدراسيون ووشو با بيان اينکه هيئت زنجان در ساليان اخير عملکرد درخشانى در حوزه قهرماني داشته و همواره قهرمانان خوبي را در سطح ملي براى حضور در عرصه هاى بين المللى معرفى کرده است، گفت: اميدواريم اين روند با قدرت بيشتري همچنان ادامه داشته باشد.

همچنين وى با تبيين سياست هاى فدراسيون در سال جديد رويکرد کنوني فدراسيون با توجه به شرايط شيوع بيمارى کرونا را توسعه همگاني و ارتقاى دانش فنى خانواده ووشو خواند و افزود: مطمئنيم که هيئت ووشو زنجان در اين بخش نيز اتفاقات خوبي را رقم خواهد زد.

همچنين خليلى مديرکل ورزش استان عنوان کرد: عملکرد هيئت ووشو زنجان دز سال 1398 باعث شد تا اين هيئت ووشو از سوي اداره کل ورزش و جوانان استان به عنوان برترين هيئت استاني انتخاب شود و همواره از فعاليت هاى اين هيئت حمايت خواهيم کرد.

رامين موحدنيا رئيس هيئت ووشو زنجان نيز اعلام کرد ما همواره در راستاي سياست‎هاي فدراسيون ووشو گام برمي‎داريم و اميدوارم به مانند ساليان گذشته موفق ظاهر شويم.

در بخش پاياني مجمع امروز از هيئت‌هاي ووشو شهرستان‌هاي استان و جمعى از پيشکسوتان تجليل به عمل آمد.

انتهاي پيام/