شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1399/08/18
خورشيدي: روزي دو نوبت تمرين مي‌کنم/ دوره‎هاي آنلاين فدراسيون مفيد است
قهرمان ووشوي جهان گفت: تمام تلاشم بر آن است که بتوانم حداقل روزي دو جلسه تمريني را پشت سر بگذارم که خوشبختانه تاکنون توانسته‌ام اين برنامه را پياده کنم.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو، علي خورشيدي قهرمان ووشوي جهان در سال 2019 درباره آخرين وضعيت تمريناتش در دوران شيوع کرونا اظهار داشت: در حال حاضر تمريناتم را در يک باشگاه خصوصي و زير نظر مربي‎ام در همدان پيگيري مي‌کنم تا از آمادگي دور نمانم. تمام تلاشم بر آن است که بتوانم حداقل روزي دو جلسه تمريني را پشت سر بگذارم.

وي ادامه داد: نوبت صبح مربوط به تمرينات هوازي و نوبت بعدازظهر هم مربوط به تمرينات فني و بدنسازي مي‌شود. البته با توجه به شرايطي که در کشور وجود دارد و وضعيتي که با توجه به شيوع کرونا به وجود آمده، فعلاً تمام تمرکزم روي مسائل استقامتي است.

ووشوکار کشورمان درباره ارتباطش با کادر فني تيم ملي گفت: با حسين اوجاقي سرمربي تيم ملي و ساير مربيان ملي در ارتباط هستم و هر مشاوره‌اي که لازم باشد را از آنها مي‌گيرم.

وي با اشاره به برگزاري دوره‎هاي آنلاين فدراسيون ووشو، خاطرنشان کرد: حضور در کلاس‌هاي آنلاين واقعاً مفيد و سودمند بود و نکات بسيار خوبي در آنها مطرح شد. قطعاً همه ووشوکاران مي‌توانند از آن نکات بهره بگيرند و اميدوارم اين روند ادامه دار باشد.

خورشيدي عنوان کرد: يکي از اتفاقات خوبي که در دوران سخت شيوع کرونا براي ملي‌پوشان و ووشوکاران رخ داده، اين است که مسئولان فدراسيون همواره با ورزشکاران در تماس هستند و شرايط روحي و جسمي‌شان را جويا مي‌شوند. اين توجه مسئولان فدراسيون اتفاق خوبي است که باعث بالا رفتن روحيه ملي‌پوشان مي‌شود.

وي در پايان گفت: از همه مردم به ويژه ورزشکاران درخواست مي‌کنم که پروتکل‌هاي بهداشتي را رعايت کنند تا انشاالله وضعيت بهتر شود و شاهد از بين رفتن اين ويروس منحوس باشيم.

انتهاي پيام/