شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1399/08/24
قهرمان ووشوي جهان: با ارزش‎ترين طلايم را به کادر درماني تقديم کردم تا از آنها تشکر کرده باشم/ روزي نيست که تمرين نکنم
قهرمان ووشو جهان گفت: با ارزش‎ترين مدال‌هايم را به کادر درمان تقديم کردم تا به نوعي از زحماتشان تشکر کرده باشم.به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو، يوسف صبري قهرمان ووشو جهان درباره آخرين شرايط تمريناتش در دوران شيوع ويروس کرونا گفت: تمريناتم را بيشتر در فضاي باز انجام مي‌دهم و البته گاهي اوقات نيز به صورت انفرادي و تنها در باشگاه به تمرين مي‌پردازم تا از آمادگي دور نمانم.

وي با اشاره به پيگيري تمريناتش در استان اردبيل ادامه داد: روزي نيست که تمريناتم را به صورت هوازي و بدنسازي پيگيري نکنم. همه تلاشم اين است که بتوانم آمادگي‌ام را حفظ کنم تا انشالله با شرايط خوبي در رويدادهايي که در آينده برگزار مي‌شود، حضور پيدا کنم.

دارنده مدال طلا در مسابقات جهاني 2018 چين عنوان کرد: فدراسيون ووشو در ماه‌هاي اخير کلاس‌هاي مجازي را نيز برگزار کرد که اين موضوع شخصا کمک زيادي به من کرد. استفاده مطلوبي از راهنمايي و مشاوره‌هاي مربيان تيم ملي کردم. خدا را شکر برگزاري اين دوره‌ها و کلاس‌ها بسيار مفيد بوده است و در اين دوران بهره لازم را بردم.

صبري اظهار داشت: خوشبختانه اميرصديقي، رئيس فدراسيون ووشو طي اين مدت چندين بار تماس گرفته و جوياي حالم بوده است. اين حمايت شخص رئيس فدراسيون، دلگرمي بزرگي براي ما ورزشکاران و ملي‌پوشان محسوب مي‌شود.

وي در پايان گفت: چندي قبل يکي از مدال‌هايم را به کادر درمان تقديم کردم تا به نوعي از زحماتشان وهمچنين آنهايي که جانشان را براي نجات جان بيماران به از دست دادند، تشکر کنم. اميدوارم ويروس منحوس کرونا زود از بين برود و شرايط دنيا به حالت عادي بازگردد.

انتهاي پيام/