شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1399/08/27
آهنگريان: در اوج نيستم، اما در شرايط جسماني خوبي قرار دارم
قهرمان ووشوي جهان گفت: ياد گرفتم که چگونه با رعايت پروتکل بهداشتي به تمريناتم ادامه بدهم.
عرفان آهنگريان درباره شرايطش در دوران شيوع ويروس کرونا اظهار داشت: در اوايل دوران شيوع کرونا مجبور شديم از تمريناتم کم کنم، اما رفته رفته ياد گرفتم که چگونه با رعايت پروتکل بهداشتي به تمريناتم ادامه بدهم. وسايل تمريني از جمله وزنه تهيه کردم و در منزل به بدنسازي مشغول شدم. ضمن اينکه تمرينات هوازي را هم در فضاهاي باز که افراد کمي باشند، دنبال مي‌کنم.

وي ادامه داد: در اين چند ماه اخير تمرينات فني زيادي نداشته‌ام، چون همه باشگاه‌هاي رزمي و مشابه آن تعطيل بود. ضمن اينکه به دليل کرونا هم حريف تمريني وجود نداشت. با اين وجود با مربيان تيم ملي از جمله اوجاقي، شيرآقايي و دهقان در ارتباط هستم و تمرينات بدنسازي را با آنها مطرح و هماهنگ مي‌کنم و سعي کرده‌ام به لحاظ بدني افت نکنم. نه اينکه الان در اوج باشم، اما در يک شرايط ايده‌آل قرار دارم که اگر اردوها از فردا آغاز شد، در مدت زمان 2 تا 3 ماه به اوج برگردم.

قهرمان 2019 جهان در چين و دارنده مدال طلا در بازي‌هاي آسيايي 2018 جاکارتا عنوان کرد: خوشبختانه ارتباطي که با مسئولان فدراسيون دارم، دلگرمي زيادي مي‌دهد. شخص رئيس فدراسيون هر چند وقت يکبار تماس مي‌گيرد و شرايط‌مان را جويا مي‌شود و اين قوت قلب است. همچنين فدراسيون طي اين مدت از ما حمايت مالي کرده است که اين امر جاي تشکر دارد؛ زيرا نشان مي‌دهد که ورزشکاران ووشو در اين شرايط سخت فراموش نشده‌اند.

آهنگريان در پايان گفت: اميدوارم واکسن کرونا به زودي کشف شود و روند شيوع اين ويروس نيز نزولي باشد تا در اين شرايط اردوها و مسابقات برگزار شود و بتوانيم در آنها حضور پيدا کرده افتخارآفريني کنيم. اميدوارم اين بيماري خيلي زود از بين برود و زندگي به حالت طبيعي و زيبايش بازگردد. وي درپايان تاکيد کرد: از تمامي هموطنان عزيزم تقاضا دارم در اين مدت ضمن استفاده از ماسک، تمامي پروتکل‎ها بهداشتي را رعايت کنند تا ديگرشاهد، شنيدن اخبارغم انگيزي در مورد اين ويرويس منحوس نباشيم.

انتهاي پيام/