شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1399/08/29
دعوت اميرصديقي از خانواده ووشو براي اهداي خون
رئيس فدراسيون ووشو از خانواده بزرگ اين رشته ورزشي درخواست کرد تا با اهداي خون، در اين امر خداپسندانه پيش‌قدم شوند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو، امير صديقي رئيس فدراسيون در نامه‌اي به هيأت‌هاي استاني از آنها، ورزشکاران و ديگر اعضاي خانواده بزرگ ووشو درخواست کرد که با اهداي خون، در اين کار خيرخواهانه مشارکت داشته باشند.

صديقي در اين نامه با اشاره به اينکه در مدت اخير به دليل بروز بحران کرونا ميزان اهداي خون و ذخاير آن در سازمان مذکور کاهش يافته است، از خانواده ووشو خواست با توجه به ترويج فرهنگ اهداي خون در راستاي توسعه فرهنگ نوع‌دوستي و استمرار حرکت‌هاي جهادي و کمک‌هاي مومنانه جامعه ورزش در عرصه‌هاي مختلف، از روز سي‌ام آبان و با رعايت کامل پروتکل‌هاي بهداشتي و فاصله گذاري اجتماعي در اين پويش نجات‌بخش در مسير کمک به انسان‌ها با اهداي خون به عنوان سفيران سلامتي و نشاط شرکت کنند.

وي همچنين پيامي را نيز به همين دليل منتشر کرد.

در اين پيام تصويري آمده است:

«متاسفانه در اين وضعيت کرونايي، ذخاير خوني کشور کاهش يافته است. جان بسياري از بيماران به خون وابسته است. امروز لازم است که اهداکنندگان خون بيش از هر زمان ديگري براي اين امر خداپسندانه پيش‌قدم شوند. من صميمانه از شما خانواده بزرگ ووشو ايران که هميشه در اين کار خير پيشگام بوده‌اند، درخواست مي‌کنم با اهداي خون، ضمن انجام مسئوليت اجتماعي، از ايجاد يک بحران جلوگيري کنند . همه انسان‌ها شايسته يک زندگي خوب هستند، پس بياييد به تقسيم اين موهبت کمک کنيم. از اينکه دعوت من را مي پذيريد، تشکر مي‌کنم.»

اعضاي خانواده بزرگ ووشوي جمهوري اسلامي ايران مي‎توانند با استفاده از هشتگ‎هاي #ووشو_سلامتي #ووشو_زندگي و #ووشو_اهداي_خون و همچنين با تگ کردن صفحه رسمي شبکه اجتماعي اينستاگرام فدراسيون ووشو به آدرس iran_wushu ما را در جريان اين امر خداپسندانه قرار بدهند.

انتهاي پيام/