شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1399/10/17
ديدار صميمانه صديقي با ووشوکاران مسيحي به مناسبت آغاز سال جديد ميلادي
رئيس فدراسيون ووشو به مناسبت آغاز سال جديد ميلادي با تعدادي از ووشوکاران مسيحي و خانواده‌هاى آنها ديدار و گفت‌وگو کرد.
وي در اين ديدار ضمن تبريک فرارسيدن سال نو و ميلاد حضرت عيسي مسيح (ع)، ابراز اميدواري کرد که سال 2021 با پايان دوران شيوع ويروس منحوس کرونا همراه باشد و دوباره شاهد آغاز فعاليت‌هاى اجتماعى و ورزشى در بهترين شکل ممکن باشيم.

صديقي همچنان با اشاره با رويکرد فدراسيون ووشو در توسعه همگاني اين رشته و گسترش آن در بخش‌هاي مختلف جامعه، عنوان کرد: هدف ما از تشکيل اين جلسه رساندن پيام مهرباني است و اميدوارم مسيحيان عزيز و جامعه ارامنه کشور بيش از گذشته به فعاليت در ووشو گرايش پيدا کرده و اين رشته به لحاظ همگاني شدن، به چنان جايگاهي دست پيدا کند که شاهد محبوبيت هر چه بيشتر در ميان تمام هموطنان باشيم.

رئيس فدراسيون ووشو يادآور شد: باشگاه آرارات همواره طي ساليان گذشته در ورزش حضور فعالي داشته است و من تمام تلاش خودم را به کار خواهم بست تا طي نشست‎هايي با مسئولان باشگاه، شرايط حضور و فعاليت‎ آنها را در رشته ووشو فراهم سازم تا شاهد حضورهرچه بشتر ارامنه عزيز در اين رشته ورزشي باشيم.

صديقي گفت: اميدوارم ووشوکاران ارامنه بتوانند به افتخاراتي در اين رشته در سطح کشور و ميادين بين‌المللي دست يابند. اعتقاد دارم ووشو مي‎تواند توسعه زيادي در اين قشر از جامعه داشته باشد و ما در فدراسيون ووشو تمام قد در کنار ارامنه عزيز خواهيم بود.

انتهاي پيام/