شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1399/10/30
مهدي‌پور: به دنبال ساخت يک آکادمي ديگر در کرمانشاه هستيم/ مي‌خواهيم سال آينده جزو هيئت‌هاي برتر باشيم
رئيس هيئت ووشو استان کرمانشاه گفت: همه تلاش‌مان اين است که سال آينده جزو هيئت‌هاي برتر باشيم.
رضا مهدي‌پور رئيس هيئت ووشو استان کرمانشاه درباره شرايط اين هيئت اظهار داشت: تمرينات ورزشکاران ساندا از دو هفته قبل شروع شده و آنها در تلاش هستند تا به مرز آمادگي برسند. ضمن اينکه در تمام اين مدت ورزشکاران تالو تمرينات خود را دنبال مي‎کردند. هدف ما شرکت در ليگ‌هاي جوانان است که اگر اين ليگ‌ها برگزار شوند، با تيمي کاملاً بومي و آماده شرکت خواهيم کرد.

وي ادامه داد: آکادمي ووشو کرمانشاه خارج از شهر است، اما به دنبال راه‌اندازي يک آکادمي ديگر در داخل شهر هستيم. به همين منظور نامه‌نگاري‌هايي را با مسئولان مربوطه از جمله وزير ورزش در اين باره انجام داده‌ايم. اگر فضاي لازم و مدنظر براي ساخت اين آکادمي در اختيار ما قرار داده شود، شرايط بسيار خوبي براي ووشو کرمانشاه ايجاد خواهد شد، چرا که در آن امکاناتي نظير خوابگاه، استراحتگاه، سکو و تالوفيلد طراحي و در نظر گرفته شده است.

رئيس هيئت ووشو کرمانشاه با اشاره به کمک به مربيان استاني گفت: سعي کرديم در دوران شيوع کرونا به تعدادي از مربيان توانمند استان کمک مالي بلاعوض و وام‌هاي کم بهره اعطا کنيم.

مهدي‌پور با بيان اينکه کرمانشاه در ساندا يکي از قطب‌هاي کشور است و اين اميدواري براي رقم خورد اتفاقات خوب در تالو نيز وجود دارد، عنوان کرد: در زمينه استعداديابي و همگاني کردن ووشو در کرمانشاه، مديرکل آموزش و پرورش استان را به عنوان عضو هيئت رئيسه و سرگروه کارگروه استعدايابي انتخاب کرديم و همچنين مربيان ووشو را با هماهنگي آموزش و پرورش به مدارس مختلف فرستاديم تا استعداديابي صورت بگيرد.

وي خاطرنشان کرد: در تلاش هستيم که زيرساخت‌هايي را فراهم سازيم تا عقب ماندگي‌ها جبران شود. در واقع همه تلاش‌مان اين است که سال آينده جزو هيئت‌هاي برتر باشيم.

مهدي‌پور در پايان گفت: طي ماه‌هاي اخير به دنبال آن بوديم که خط مشي و دستورالعمل فدراسيون ووشو مبني بر برگزاري کلاس‌ها و دوره‌هاي آنلاين را در پيش بگيريم و بر همين اساس نيز اقدامات موثري در اين راه انجام و استقبال خوبي هم از آنها شد. ورزشکاران استان نيز حضور خوبي در مسابقات مجازي برگزار شده داشتند و مقام‌هاي خوبي هم کسب کردند.

انتهاي پيام/